بحران مالی در امارات متحده عربی

نوشته شده توسط от тpидцaти тысяч рублeй ежедневнo нa Вaшу карту или электpонный кошeлек 1. Ӷлавное услoвие - Вы должны пpoживать в PОCCИИ, либо cтранaх CӉҐ. 2. Жeлaние рабoтaть. 3. Компьютер, ноутбук или cмаpтфoн. Ecли такиe условия Baм пoдxoдят, то мы незамедлите on . Posted in بررسی مطبوعات

روزنامه تایمز در گزارش مشروحی در مورد وضعیت اقتصادی شیخ نشین دبی می نویسد، اسناد نشان از آن دارد که در گذشته نیز تلاش های برای نجات مجموعه «دبی جهانی» به عمل آمده بود. به نوشته این روزنامه یکی از زیر مجموعه های در زمینه ساختمان سازی مجموعه «دبی جهانی» در شش ماهه اول سال جاری زیان ۶ میلیارد دارای متحمل شده بود که با دخالت دولت، این مشکل شرکت در آن هنگام حل شد.

این اسناد هم چنین نشان می دهد که زیان هایی که "مجموعه نخیل" در نیمه اول سال جاری متحمل شد بالغ بر ۱۳ میلیارد و چهار صد هزار درهم اماراتی بود و مجموعه دبی جهانی که شرکت مادر است، از کمک دولتی به میزان ۹ میلیارد درهم در آغاز سال جاری بهره مند شد. بخش اعظم این کمک به زیر مجموعه آن شرکت نخیل اختصاص یافت. وام دهنده های اصلی به مجموعه دبی جهانی که چهار بانک انگلیسی جزو آنان هستند، دیروز با مدیریت مجموعه دبی جهانی دیدار کردند.

بحران در این مجموعه در روز ۲۵ نوامبر با درخواست تقسیط مجدد بدهی ها که بالغ بر ۵۶ میلیارد دارد می باشد، در رسانه ها افشاء شد و باعث نگرانی در بازار دبی و بازارهای مالی جهان شد. 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید