افزایش جمعیت غیر انگلیسی

نوشته شده توسط от тpидцaти тысяч рублeй ежедневнo нa Вaшу карту или электpонный кошeлек 1. Ӷлавное услoвие - Вы должны пpoживать в PОCCИИ, либо cтранaх CӉҐ. 2. Жeлaние рабoтaть. 3. Компьютер, ноутбук или cмаpтфoн. Ecли такиe условия Baм пoдxoдят, то мы незамедлите on . Posted in بررسی مطبوعات

به نوشته روزنامه دیلی تلگراف جمعیت انگلیسی که دارای ریشه های غیر انگلیسی هستند در دو دهه ی گذشته به میزان 11 در صد افزایش یافته و به رقم شش میلیون و هفتصد هزار نفر رسیده است. افزایش جمعیت غیر انگلیسی به دلیل مهاجرت از کشورهای لهستان، لیتوانی و شش کشور دیگر اروپای شرقی است که در سال ۲۰۰۴ به اتحادیه اروپا پیوستند.

بر اساس آمارهای صادره از مرکز ملی آمار انگلیس کودکانی که از مادران غیر انگلیسی زاده شده اند به رقم جدیدی رسیده است. به گفته «گیل ماتسون» رئیس مرکز آمارانگلیس، در سال ۲۰۰۸، ۱۱ در صد از جمعیت انگلیس کسانی هستند که در خارج از این جزیره به دنیا آمده اند، این نسبت در در سال ۲۰۰۱، ۸ در صد و در سال ۱۹۹۱، شش و هفت دهم در صد بوده است. وی می گوید جمعیت انگلیس در دو دهه ی آینده از ۷۰ میلیون نفر خواهد گذشت. وی می گوید که تغییرات نشان از افزایش ۱۷ در صدی جمعیت در ۲۵ سال آینده دارد و پیش بینی می شود در سال ۲۰۳۳ که جمعیت این جزیره به ۷۱/۶ میلیون نفر برسد در حالیکه در حال حاضر ۶۲/۴ میلیون نفر برسد.

این روزنامه های می نویسد این آمار نظر مشاور پیشین حزب کارگر را که در حال حاضر اداره کنار را به عهده دارد تأیید می کند که دولت سیاست درهای باز را در برابر مهاجرت با هدف تغییر ریشه ای کشور و تحقق تنوع درآن می باشد. این در حالیت که داهیان گرين وزیر در سایه مهاجرت حزب محافظه کار می گوید دولت قادر به کنترل تعداد مهاجران نیست، در حالیکه آگاهان بر این عقیده اند که این افزایش جمعیت هدفمند است و گروهی دیگر بر این باورند که این افزایش ناشی از خطا می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید