سوریه به سمت جنگ داخلی می رود

نوشته شده توسط от тpидцaти тысяч рублeй ежедневнo нa Вaшу карту или электpонный кошeлек 1. Ӷлавное услoвие - Вы должны пpoживать в PОCCИИ, либо cтранaх CӉҐ. 2. Жeлaние рабoтaть. 3. Компьютер, ноутбук или cмаpтфoн. Ecли такиe условия Baм пoдxoдят, то мы незамедлите on . Posted in بررسی مطبوعات

روزنامه ایندپندنت در مورد تحولات سوریه می نویسد که این کشور با شکست تحریم های پیشنهادی علیه این کشور، به سمت یک جنگ داخلی پیش می رود.نگرانی از وقوع جنگ داخلی در این کشور با انتشار اخباری در مورد بروز درگیری بین صدها تن از نیروی نظامی جدا شده از ارتش با نیروهای وفادار به بشار اسد، افزایش یافته است.

بریتانیا با همکاری پرتغال و آلمان، پیش نویس قطعنامه شدید الحنی را برای محکومیت حزب بعث حاکم بر سوریه را پیشنهاد داند،  اما قطعنامه پیشنهادی وضع تحریم های فوری علیه نظام سوریه به دلیل مخالفت روسیه و چین و اشاره به استفاده از حق وتو کنار گذاشته شد.یکی از فعالان سوریه که در نیویورک به سر می برد، روز گذشته به این روزنامه گفته است که قطعنامه پیشنهادی ضعیف و غیر موثر است و در ان به دادگاه جنایات بین المللی و نه به تحریم نظامی اشاره نمی کند.

این روزنامه می نویسد، تحرکات داخل شورای امنیت همزمان با انتشار اخباری شده است که حکایت از درگیری شدید بین نظامیان جدا شده از ارتش و نیروهای وفادار به نظام اسد در شهر " الرستن" دارد. این شهر به پایگاه نیروهای جدا شده از ارتش شهرت یافته است.به نوشته این روزنامه، دستکم هزار تن از نیروهای جدا شده نظامی و افراد مسلح غیر نظامی، عناصر نیروهای امنیتی را که این شهر با استفاده از تانک و هلیکوپتر محاصره کرده اند، درگیر هستند.بر اساس گزارش سازمان حقوق بشر "افاز" که مقر آن در شهر نیویورک است، رژیم بشار اسد از هواپیماها برای گلوله باران این شهر که نزدیک به چهل هزار تن در ان سکونت دارند، استفاده می کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید